Acerola FORTE Naturalna wit. C Suplement diety

87,00 zł

Suplement diety

Zawarta w suplemencie diety naturalna witamina C, pochodząca z Aceroli (Malpighia glabra) pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, zębów, chrząstki, dziąseł; pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i odpornościowego
w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych; zwiększa przyswajanie żelaza; pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym; przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Zawartość netto: 200 g

 

Dodatkowe informacje

 • Składniki:

  proszek z owocu aceroli (Malpighia glabra), niemodyfikowana skrobia ziemniaczana (2%)
  Produkt nie zawiera glutenu oraz surowców modyfikowanych genetycznie (GMO)
  Zawartość naturalnej witaminy C w dziennej porcji produktu tj. 1 łyżeczka:  2 g co stanowi 500 % dobowego zapotrzebowania na witaminę C.

 • Sposób użycia:

  1 łyżeczkę proszku rozpuścić w wodzie, spożywać jeden raz dziennie lub w porcjach podzielonych.

 • Ostrzeżenia:

  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Produkt nie jest zalecany dla osób uczulonych na zawarte w nim składniki. Nie powinien być też spożywany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Osoby mające predyspozycje do tworzenia kamieni nerkowych lub chorujące na kamicę nerkową powinny skonsultować się z lekarzem przed spożyciem produktu.

 • Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym, w sposób niedostępny dla dzieci.

Tagi