Colostrum+Prebiotyk Proszek

Suplement diety Colostrum+Prebiotyk zawiera w jednej kapsułce kolostrum bydlęce w postaci proszku bez żadnych dodatków oraz inulinę (błonnik pokarmowy) – prebiotyk, który wspomaga funkcjonowanie jelit oraz przyczynia się do przyspieszenia pasażu jelitowego. Zawartość netto: 200 g
70,00 zł

Dodatkowe informacje

 • Składniki:

  kolostrum bydlęce (colostrum bovinum), inulina. Produkt nie zawiera konserwantów, glutenu oraz surowców modyfikowanych genetycznie (GMO), zawiera laktozę w ilości naturalnie występującej w kolostrum.

 • Sposób użycia:

  osoby dorosłe 2,5 - 3 g proszku, spożywać jeden raz dziennie, popijając ciepłą wodą. 1 łyżeczka zawiera ok. 3 g proszku. Minimalna porcja dzienna 2,5 g zawiera (referencyjne wartości spożycia %): kolostrum 1,25 g i inuliny 1,25 g.

 • Ostrzeżenia:

  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.
  Ostrzeżenia:
  Produkt nie jest zalecany dla osób uczulonych na zawarte w niej składniki. Nie powinien być też spożywany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Produkt higroskopijny, chronić przed zawilgoceniem oraz wahaniami temperatury powodującymi wystąpienie punktu rosy.

 • Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym, w sposób niedostępny dla dzieci oraz osób nieupoważnionych. Po otwarciu produkt należy przechowywać w lodówce.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: