Franciszkańska Herbatka ziołowa KOSZYCZEK RUMIANKU 100g

Rumianek tradycyjnie polecany jest przy problemach z przewodem pokarmowym i układem oddechowym. Wykazuje działanie lekko napotne, wiatropędne i uspokajające; jest pomocny w leczeniu zaburzeń trawiennych. Napar z kwiatów rumianku podawany doustnie można stosować: przy przeziębieniu, bólach brzucha, kolkach, wzdęciach, itp. Zewnętrznie napar stosowany jest jako środek przeciwzapalny do płukania jamy ustnej i gardła, do okładów na rany i obrzmienia, na oczy, a także do lewatywy.
13,00 zł
Składniki Wysuszony koszyczek rumianku 100%
Sposób użycia

Pełną łyżeczkę suszu wsypać do filiżanki, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut.

Napar do użytku zewnętrznego: 1 łyżkę koszyczku rumianku zalać 1 szklanką wrzącej wody, naparzać pod przykryciem 5-10 min. Przecedzić. Używać do przemywania powiek i zatok nosa.

Ostrzeżenia Kobiety w ciąży i karmiące mogą spożywać produkt po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.
Przechowywanie Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Kraj pochodzenia Polska
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Książka kuracja Breussa

Kuracja Breussa Rudolf Breuss
33,00 zł

MYDŁO KAPUCYŃSKIE z balsamem kapucyńskim i propolisem 20g

MYDŁO KAPUCYŃSKIE z balsamem kapucyńskim i propolisem
4,00 zł

Franciszkańska HERBATKA Z SZAŁWII wg Rudolfa Breussa

Herbatka polecana w kuracji wg Rudolfa Breussa, więcej na ten temat w publikacji Rudolfa Breussa KURACJA BREUSSA. Herbatka ziołowa Masa netto: 150 g (herbatka sypana)
14,00 zł

Franciszkańska Herbatka ziołowa NA NERKI wg Rudolfa Breussa

Herbatka ziołowa stosowana w kuracji wg Rudolfa Breussa. Składniki herbatki polecane przy dolegliwościach nerek. Herbatka ziołowa Masa netto: 150 g (herbatka sypana)
21,00 zł