Herbatka ziołowa DLA MĘŻCZYZN

Producent: IMK
16,00 zł

Herbatka ziołowa wykazuje korzystne działanie na zdrowie seksualne mężczyzn, wspiera kondycję psychiczną w warunkach stresu i napięcia nerwowego, przyczynia się do optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej. Dodatkowo wzmacnia potencję seksualną, przyczynia się do optymalnego wypoczynku oraz wpływa korzystnie
na układ krwionośny i mikrokrążenie mózgowe.

Masa netto: 120 g (40 saszetek po 3 g)

 

Dodatkowe informacje

 • Składniki:

  ziele damiana (Herba Damianae), kłącze kolcorośli lekarskiej (Radix Sarsaparillae), korzeń i kora czepoty puszystej (Radix et Cortex Uncariae tomentosae), ziele i korzeń lubczyku ogrodowego (Folium et Radix Levistici), liście miłorzębu japońskiego (Folium Ginkgo)

 • Sposób użycia:

  Jedną saszetkę zalać szklanką (ok. 200 ml) wrzącej wody i pozostawić pod przykryciem ok. 10 minut. Pić 2 do 3 szklanek dziennie.

 • Ostrzeżenia:

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

  Herbatka nie jest zalecana dla osób uczulonych na zawarte w niej składniki. Nie powinna być też spożywana przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

 • Przechowywanie:

  Przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu suchym, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również: