Herbatka ziołowa NA CHOLESTEROL

Producent: IMK
16,00 zł
14,90 zł

Poprzednia nazwa: "Herbatka ziołowa na podwyższony cholesterol i trójglicerydy"

Herbatka ziołowa polecana jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki, które pomagają utrzymać właściwy poziom lipidów we krwi, korzystnie wpływają na pracę wątroby, wspierają metabolizm tłuszczów i cukrów oraz wspomagają pracę układu trawiennego. Herbatka polecana jest dla osób, które mają podwyższony poziom cholesterolu i trójglicerydów.

Masa netto: 120 g (40 saszetek po 3 g)
(herbata w saszetkach)

Masa netto: 100 g (herbata sypana)

 

 

Dodatkowe informacje

 • Składniki:

  ziele karczocha (Herba Cynarae scolymi), kłącze perzu (Rhizoma Graminis), ziele mięty (Herba Menthae), owoc dzikiej róży (Fructus Rosae), ziele jasnoty (Herba Lamii), ziele uczepu (Herba Bidentis), ziele przelotu (Herba Anthyllis), ziele pięciornika kurzego (Herba Tormentillae), nasiona kozieradki (Semen Trigonellae).

 • Sposób użycia:

  Herbatka w saszetkach:  Jedną saszetkę zalać szklanką (ok. 200 ml) wrzącej wody i pozostawić pod przykryciem ok. 10 minut. Pić 2 do 3 szklanek dziennie.

  Herbatka sypana: Dwie łyżeczki (ok 10 g) zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 2-3 razy dziennie.

 • Ostrzeżenia:

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.
  Herbatka nie jest zalecana dla osób uczulonych na zawarte w niej składniki. Nie powinna być też spożywana przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

LEKKA JAK PIÓRKO

Herbatka ziołowa LEKKA JAK PIÓRKO
16,00 zł 14,90 zł

NA KAŻDY DZIEŃ

Herbatka ziołowa NA KAŻDY DZIEŃ
16,00 zł 14,95 zł