Franciszkański Syrop DOBRE SAMOPOCZUCIE

Receptura dra Henryka Różańskiego & o. dra Marcelina OFM. Innowacyjne i wyjątkowe zestawienie wyciągu płynnego z konopi siewnej, dwóch związków magnezu, witaminy B6, C i kwasu bursztynowego, które zapewniają odprężenie umysłu i doskonałe samo-poczucie psychiczne i fizyczne. Preparat uzupełnia dietę o dobrze przyswajalny magnez, witaminę C i B6. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, przyczynia się zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Kwas bursztynowy jest naturalnym metabolitem cyklu Krebsa. Poprawia samopoczucie, wzmaga siły witalne, korzystnie działa na procesy energetyczne. Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Witamina C przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Olejek miętowy wpływa orzeźwiająco i sprzyja procesom trawiennym. Macerat z ziela konopi siewnej działa ogólnie wzmacniająco. Wytwarzany jest z konopi wykorzystywanych do produkcji oleju i nasion spożywczych. Nie zawiera narkotycznych kanabinoidów (THC) zakazanych przez Ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii.
89,00 zł
Składniki

melasa buraczana/trzcinowa, macerat wodno-alkoholowy 1:10 z ziela konopi siewnej – Cannabis sativa L., octan magnezu, węglan magnezu, kwas bursztynowy, witamina C (kwas L-askorbinowy), olejek z ziela mięty pieprzowej - Oleum Menthae piperitae, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny). Ekstrahent w maceracie roślinnym: woda, mannitol, glicerol, etanol (10%).

Sposób użycia

5 ml 1-2 razy dziennie, przynajmniej przez 20 dni, najlepiej na czczo. Wstrząsnąć zawartością butelki przed pobraniem porcji preparatu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Zawartość w zalecanej porcji dziennej
Składnik roślinny Zawartość w 5 ml preparatu
(w porcji jednorazowej)
Zawartość w 10 ml preparatu
Melasa 2,63 g 5,27 g
Wyciąg płynny z ziela konopi siewnej 1:10 1,5 g 3 g
Magnez 134 mg (RWS 35%) 268 mg (RWS 70%)
Kwas bursztynowy 100 mg 200 mg
Witamina C 80 mg (RWS 100%) 160 mg (RWS 200%)
Olejek miętowy 10 mg 20 mg
Witamina B6 0,7 mg (RWS 50%) 1,4 mg (RWS 100%)

 

Ostrzeżenia

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zróżnicowana dieta i zdrowy tryb życia są ważne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Przechowywanie Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 10ºC, najlepiej w lodówce. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu butelki preparat należy spożyć w ciągu 4 tygodni.